Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - O Yll I Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

O yll i bukur, o yll i bukur
O yll i bukur që nuk gjëndesh
O yll të thonë, o yll të thonë
O yll të thonë, diell ti je

Se ka njeri, se ka njeri
Se ka njeri bukurinë tënde
Me asnjeri, me asnjeri
Me asnjeri të ngjarë ke

Ti manushaqe, ti manushaqe
Ti manushaqe erë mirë
Më vjen aroma, më vjen aroma
Më vjen aroma duke shkuar

Po ku je ti, po ku je ti
Po ku je ti më bëhet dritë
O zemra ime, o zemra ime
O zemra ime je ti vetë

Edhe dimrin do ta bëj verë
Vetëm për një verë të të jetoj
Dhe kur ti të jesh larg meje
Me kujtimin e një vere
Me kujtimin e një vere
Do të rroj


Ky tekst u dërgua nga Betim

Ardian Trebicka - O Yll I Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Yll I Bukur".
3. Video është e këngës "O Yll I Bukur", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0