Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - E Bukur E Katundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

E bukur e katundit je per mua
sa here me kane zgjuar syte e tua
e bukur e katundit ty te zgjodha
mbaj mend sa here une erdha e te kendova

zemren ta fal ty, me rroberrove
sa shume te desha moj, kurre se mesove
vete mbush uje ne krua pa me pare
si qengj i marre te dua me vure zjarr

e bukur e katundit moj ti je
e bukur e katundit je vec ti
e bukur e katundit e bukur vashe per mua
e bukur e katundit, dhe kur me shkon mua

Dikur ishim femije, luanim bashke
ne kopshtin me hardhi puthjen ta dhashe
ne kopshtin e braktisur mekatova
nje kenge me mandoline per ty kendova

zemren ta fal ty, me rroberrove
sa shume te desha moj, kurre se mesove
vete mbush uje ne krua pa me pare
si qengj i marre te dua me vure zjarr

e bukur e katundit moj ti je
e bukur e katundit je vec ti
e bukur e katundit e bukur vashe per mua
e bukur e katundit, dhe kur me shkon mua


Ardian Trebicka - E Bukur E Katundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bukur E Katundit".
3. Video është e këngës "E Bukur E Katundit", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0