Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - Nje Flutur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

M'u duke krijesa me e bukur
E embel, e zjarr si dashuria
Per ty m'u ngjall ne shpirt sot mu zilia
E t'u ngjita te rashe pas,o flutur

Te desha, te desha si i marre
Se syte, ah syte me mahniten
Dhe zemren time te paster m'a grabite
T'u fala ty me zjarrin tim te pare

E bukur si yjet dhe si drita
Cdo gje qe ty natyra t'pat dhuru
Por zemra ndoshta per ty kish harruar
Por une kete jo nuk e kam dit

Nje ore me duket sa minuta
Dhe dita e shkurter sa nje ore
Por shpirtin tim gjithmone e mbajte n'dore
Nuk di aresyen pse shpirtin m'a robnove

Me the une te dua kur s'me deshe
Me ledhe nenqeshje me hutove
Ne zemren time ti hyre dhe sundove
Dashurine o flutur ti mua s'ma dhurove

E bukur si yjet e si drita
cdo gje qe ty natyra t'pat dhuru
por zemra per ty ndoshta kish harruar
Por une kete jo nuk e kam dit


Ardian Trebicka - Nje Flutur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Flutur".
3. Video është e këngës "Nje Flutur", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0