Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - Me Fustan Dredha Dredha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Sa herë larg prej teje unë kam fjetur
Si dëbora nga malli jam tretur
Si dëbora nga malli jam tretur
Të kam humbur dhe prap të kam gjetur

Ref. 2x:
Me fustanin hajde dredha dredha
Dhe flokët e zeza kaqurrela
Një shami të kuqe rrotulloje
Vallëzoje vetëm vallëzoje

Kam shëtitur në të tjera vënde
Por jam qeraxhi në zemrën tënde
Por jam qeraxhi në zemrën tënde
Më fal ti një puthje se më qmende

Ref. 2x:
Me fustanin hajde dredha dredha
Dhe flokët e zeza kaqurrela
Një shami të kuqe rrotulloje
Vallëzoje vetëm vallëzoje


Ardian Trebicka - Me Fustan Dredha Dredha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fustan Dredha Dredha".
3. Video është e këngës "Me Fustan Dredha Dredha", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0