Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Dili - Dasem Me Tupana Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo esht nata ma e bukur
krejt familja jemi bashk

E martojna vllaun ton
se mat miren e ka dasht
2x

Me tupana me tupana
niset dasma mashallah
nusja jon esht ma e bukra
perhajr t'qoft ty more vlla
2x

Nuse t'bukur ti ke marr
sot ka dasem shpija jon

Ti e gzove baben nanen
veq per ty sot po festojn
2x

Me tupana me tupana
niset dasma mashallah
nusja jon esht ma e bukra
perhajr t'qoft ty more vlla
2x

Me tupana me tupana
niset dasma mashallah
nusja jon esht ma e bukra
perhajr t'qoft ty more vlla
2x
Ardiana Dili
Publikimi: 21/12/2022
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ermal Krasniqi


Ardiana Dili - Dasem Me Tupana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasem Me Tupana".
3. Video është e këngës "Dasem Me Tupana", por nuk këndohet nga Ardiana Dili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Dili:


Komente 0