Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardiana Kabashi - Kush Je Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Je Ti".
3. Video është e këngës "Kush Je Ti", por nuk këndohet nga Ardiana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardiana Kabashi - Kush Je Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Kush Je Ti"

Komente

1 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Erdha nuse në këtë shtëpi s'kam menduar shumë në atë verë
Fillun ethet e jetës sime do të ketë diell a do të jetë terr?
Terri i zi mbi mu ka ra djalin vetë unë s'e kam pa
Ooo mbanët duse moj me duvak kurrë për jetë s'do të jem rahat
Kush je ti tash që po t'shohë? A je ai që moti të njoh?
t'mos na hyn më kush në mes nuk ka valle as s'ka def.

Eja djalë pranë meje prore të vazhdojmë jetën dorë për dorë
N'qafë më paqin baba e nana për mu shëndrit dielli e hëna
Kon e deshta sot më erdh kësaj i thonë jetë kjo është pranverë
Ooo ndale dasmen t'mos nihet zani ndale këngën e tupanin.
Kush je ti tash që po t'shohë? A je ai që moti të njoh?
Oooo t'mos na hyn më kush në mes nuk ka valle as s'ka def.

Kush je ti tash që po t'shohë? A je ai që moti të njoh?
t'mos na hyn më kush në mes nuk ka valle as s'ka def.
Kush je ti tash që po t'shohë? A je ai që moti të njoh?
t'mos na hyn më kush në mes nuk ka valle as s'ka def.


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Ardiana Kabashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet