Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Kabashi - Mos Me Harro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


`Mos me largo nga zemra
nese t`largohem nga syt
me thuaj jeto se jam fati yt.[x2]

Shijo jeten tendee por mos me harro si t`kam dashur un askush nuk te do.[x2]

Nje dit kur te zgjohesh mos laj syt me lot.Dikush do tregoj se nuk jam ne ket bot.[x2]

Ne kalendarin tim vec dy data jan njera kur u pam tjetra kur u ndam.[x4]


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*

Ardiana Kabashi - Mos Me Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Harro".
3. Video është e këngës "Mos Me Harro", por nuk këndohet nga Ardiana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Kabashi:


Komente 0