Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Kabashi - Zemer E Vetmuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

`Zemer e vetmuaar
Ditaa ne ket jeeet.
shum duke besuar n`dashuri t`vertet.

Pse te deshta shum un nuk jam penduar..
Ditet ma te bukra me ty i kam kaluar..

Sa me ka marr malli
e vetmja dashuri..
me arbreshen se harroj
kur mendoj per ty..[x2]

Degjova shum fjal`Se s`ke lon tuj ik po per ne te dy bon per dashuri .. edhe un jehoj ne tjeter njeri..nuk jam aq e lumtur me tjeter njeri...

Sa me ka marr malli
e vetmja dashuri..
me arbreshen se harroj
kur mendoj per ty..[x4]


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*

Ardiana Kabashi - Zemer E Vetmuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer E Vetmuar".
3. Video është e këngës "Zemer E Vetmuar", por nuk këndohet nga Ardiana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Kabashi:


Komente 0