Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Kabashi - Dy Tri Herë Të Kam Lypë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dy tri here un te kam lype
Nuk kam mo saber me ty x2

Ma mir esht drejt me tregu
Qe sa vjet dashni kem qu x2

Du me t'mar moj si esht rreni
Qe sa here msitit pi kdheni
Fol oj qik mos ban inat
Se dashnia shkon e gat x2

Pse na lesh me fol, oj qik
Paske gjet vetit arshik x2

Ma heret kishe tregu
Ket pun kishim me maru x2

Du me t'mar moj si esht rreni
Qe sa here msitit i ktheni
Fol oj qik mos ban inat
Se dashnia shkon e gat x4


Dil moj qik e hy në valle
ka ardh dita për me kalle x2
Sonte çike ty të kam thirr
kush si ti sun lun ma mir x2

Luj moj qik sa je beqare
luj qyqek ti hashiqare
Lujma belin gat e n'gat
lujma doren me sahat x2

Luj shoten dhe rugoven
luje qik me themer x2
sa shyhret po na merr valja
kur po lun me zemer x2

Luj moj qik sa je beqare
luj qyqek ti hashiqare
Lujma belin gat e n'gat
lujma doren me sahat x4


Ky tekst u dërgua nga Aida

Ardiana Kabashi - Dy Tri Herë Të Kam Lypë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Tri Herë Të Kam Lypë".
3. Video është e këngës "Dy Tri Herë Të Kam Lypë", por nuk këndohet nga Ardiana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Kabashi:


Komente 0