Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Kabashi - Un Fjalen E Mbaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Si më zuri sherri, qysh met ban për veti
m'ka zan dashuria, njësoj sikur pija.
Për çdo ditë e ndali, jetën po ja fali
shpirti sa ma don, pse nuk më pranon?
Më prano të lutem, mos më refuzo
vetëm Ty në këtë botë të shoh.
Unë të bëjë të lumtur, nuk të bëjë me vajë
unë fjalën time e mbajë.

I them fjalë të mira, i buzëqesh fytyra
Ti për mua je, eja ja ku më ke!
Për çdo ditë e ndali, jetën po ja fali
shpirti sa ma don, pse nuk më pranon?
Më prano të lutem mos më refuzo
vetëm Ty në këtë botë të shoh
Unë të bëjë të lumtur, nuk të bëjë me vajë
unë fjalën time e mbajë.

Më prano të lutem mos më refuzo
vetëm Ty në këtë botë të shoh
Unë të bëjë të lumtur, nuk të bëjë me vajë
unë fjalën time e mbajë.


Ky tekst u dërgua nga Bledi

Ardiana Kabashi - Un Fjalen E Mbaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Fjalen E Mbaj".
3. Video është e këngës "Un Fjalen E Mbaj", por nuk këndohet nga Ardiana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Kabashi:


Komente 0