Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Kabashi - Her Me Gzon Her Me Idhnon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse o shpirti im, pse gabon e ngutesh
Edhe ma vret zemrën edhe vjen e lutesh
Mos më bën pishman që ta kam fal jetën
Aq sa m'hidhëron mu e hidhëron dhe veten.
Herë po flet herë spo flet
Me t'ra n'fije se kam lehtë
Herë pom gzon herë pom idhnon
Çka me i ban zemrës që t'don?
Herë po flet herë spo flet
Me t'ra n'fije se kam lehtë
Herë pom gzon herë pom idhnon
Çka me i ban zemrës që t'don?

Një moment o shpirt ti t'kishe duru
Zemrat tona kurrë nuk kishin lëndu,
Mos më bën pishman që ta kam fal jetën
Aq sa m'hidhëron mu e hidhëron dhe veten
Herë po flet herë spo flet
Me t'ra n'fije se kam lehtë
Herë pom gzon herë pom idhnon
Çka me i ban zemrës që t'don?
Herë po flet herë spo flet
Me t'ra n'fije se kam lehtë
Herë pom gzon herë pom idhnon
Çka me i ban zemrës që t'don?

Herë po flet herë spo flet
Me t'ra n'fije se kam lehtë
Herë pom gzon herë pom idhnon
Çka me i ban zemrës që t'don?
Herë po flet herë spo flet
Me t'ra n'fije se kam lehtë
Herë pom gzon herë pom idhnon
Çka me i ban zemrës që t'don?


Ardiana Kabashi - Her Me Gzon Her Me Idhnon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her Me Gzon Her Me Idhnon".
3. Video është e këngës "Her Me Gzon Her Me Idhnon", por nuk këndohet nga Ardiana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Kabashi:


Komente 0