Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Kabashi - S'muj Me Te Pa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me Ty t'mira s'përjetova
një dëshirë n'fund sun e qova {ref.x2}.
Më shkoj koha kot e kot
dashni lypa, gjeta lotë {ref.x2}.
S'muj met, pa smuj met pa
për Ty fund ka marrë çdo gjë
kënga jote më nuk këndohet
çka thu ti ma kurrë nuk bahet {ref.x2}.

Veten shtrejt ti e shite
po mem dasht mu kurrë nuk dite {ref.x2}.
Në fillim aman ma bane
e në fund ferrin ma bane {ref.x2}.
S'muj met, pa smuj met pa
për Ty fund ka marrë çdo gjë
kënga jote më nuk këndohet
çka thu ti ma kurrë nuk bahet {ref.x2}.

S'muj met, pa smuj met pa
për Ty fund ka marrë çdo gjë
kënga jote më nuk këndohet
çka thu ti ma kurrë nuk bahet {ref.x4}.


Ky tekst u dërgua nga Bledi

Ardiana Kabashi - S'muj Me Te Pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'muj Me Te Pa".
3. Video është e këngës "S'muj Me Te Pa", por nuk këndohet nga Ardiana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Kabashi:


Komente 0