Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Ato Fjal Te Rrejshme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Kush të tha për mu se un tjetër du
kush të tha për mu moj se un tjetër du
ma kan shtu inatin për met dasht ma shum
ma kan shtu inatin për met dasht ma shum

ato fjal të rrejshme ti mos i beso
qkadojn le të flasin ti mos u mashtro
ato fjal të rrejshme kush ti paska than
nuk na e dojn të mirën e na gjelozojn

dua tjesh e imja veq ti nkët dynja
më kupto e dashur për mu tjeter ska
dua tjesh e imja veq ti nkët dynja
më kupto e dashur për mu tjetër ska

ato fjal të rrejshme ti mos i beso
qkadojn le të flasin ti mos u mashtro
ato fjal të rrejshme kush ti paska than
nuk na e dojn të mirën e na gjelozojn


Ky tekst u dërgua nga Alisa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardiana Martinaj - Ato Fjal Te Rrejshme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ato Fjal Te Rrejshme".
3. Video është e këngës "Ato Fjal Te Rrejshme", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0