Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Jolla Jolla Sa Te Dojna Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rrreth e rreth i rak Kosoves
rreth e rreth i rash Kosoves
e ta blewa oj oren e dores
e ta bleva oj oren e dores
jolla jolla sa te dojna
oj lulije u bane e jena
joolla jolla sa te dojna
oj lulije u bane e jona (2)

rreth e rreth i rash Ferizajit
rreth e rreth i rash Ferizajit
e ta bleva jelekun e arit
e ta bleva jelekun e arit
jolla jolla sa te dojna
oj lulije u bane e jona
jolla jolla sa te dojna
oj lulije u bane e jona(2).


Ky tekst u dërgua nga  albesi1


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardiana Martinaj - Jolla Jolla Sa Te Dojna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jolla Jolla Sa Te Dojna".
3. Video është e këngës "Jolla Jolla Sa Te Dojna", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0