Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Kush Te Tha Per Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kush te tha per mu se un tjeter du
kush te tha per mu se une tjeter du
ma kan shtu inatin per met dasht ma shum
ma kan shtu inatin per met dasht ma shum

ato fjal te rrejshme ti mos i beso
qkado le te flasin ti mos u mashtro
ato fjal te rrejshme kush ti paska than
nuk na e dojn te miren
e na gjelozojn

dua tjesh e imja veq ti nket dynja
dua tjehs e imja veq ti nket dynja
me kupto e dashur per mu tjeter ska
me kupto e dashur per mu tjeter ska

ato fjal te rrejshme ti mos i beso
qkado le te flasin ti mos u mashtro
ato fjal te rrejshme
kush ti paska than
nuk na e dojn te miren e na gjelozojn(2).


Ky tekst u dërgua nga  albesi1


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardiana Martinaj - Kush Te Tha Per Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Te Tha Per Mu".
3. Video është e këngës "Kush Te Tha Per Mu", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0