Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Luj Moj Qik Moj Bukuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Luj moj qik oh moj bukurii
lujma lujma at syrin e ziii
ti po lun e un po rri karshiii
luma lujma oh syrin e zi(2)

kadal daleee hiq pa marree
prije orennn luje dorenn(2)

lumja nana o moj qka ka rrit
na tranove oo me bukurii
ti po lun e un po rri karshiii
lujma lujma oo syrin e zii(2)

kadal daleee hiq pa marreee
prije orennn luje dorenn(2)


Ardiana Martinaj - Luj Moj Qik Moj Bukuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Moj Qik Moj Bukuri".
3. Video është e këngës "Luj Moj Qik Moj Bukuri", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0