Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Potpuri (defa) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

moj lule uskane kur dole a qave(2)
qava si nuk qava prej nanes u ndava(2)

mos qaj lule mos ki dert se te nana shkon apet(2)
si ti bojsh vjehrres sajgi dot jesh nuse biringji(2)

kem met knu lulije ooo perdit e mashum (2)
kur ti vnojm unazat ooo gishtat si lloku(2)

kem met knu lulije ooo perdit e ngapak(2)
kur ta vnojm gjerdanin ooo qafen si zambak(2)

kem met knu lulije ooo ngapak e perdit(2)
kur ta vnojm sahatin ooo doren si simit(2)

kemi ngrit flamurin permbi shpieeee me tregu o se jena zotnijeee(2)

zotni jena kan edhe jena n;kosov jena zanin lart e kena

kemi ngirt flamurin ne dritaree
me tregu ooo se jena shqiptare(2)
shqiptar jena kan ooo edhe jenaa ne shqipri jena zanin lart e kenaaa.


Ardiana Martinaj - Potpuri (defa)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (defa)".
3. Video është e këngës "Potpuri (defa)", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0