Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Halle Halle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

SYRI KEQ NA PASKA PA
JABANGJI QYSH JENA BA
SHERRI HUJ KA HY NE MES
JAN NDA ZEMRAT NE DY PJES

HALLE HALLE PLOT KOKA KJO DYNJA
HALLKU KOKAN MSU GJYNAHE TUJ BA
LLAFE LLAFE PLOT E RRENA SA T'DUSH
T'MIRAT SHPIRTI JEM NUK NAJ DON ASKUSH

NUK NA DEL KJO PUN PER T'MIR
KREJT DYNJAJA ME DY FTYR
FJAL E HUJ SKA ME ZAN VEND
NESE PAK PUNOJM ME MEN

HALLE HALLE PLOT KOKA KJO DYNJA
HALLKU KOKAN MSU GJYNAHE TUJ BA
LLAFE LLAFE PLOT E RRENA SA T'DUSH
T'MIRAT SHPIRTI JEM NUK NAJ DO ASKUSH

HALLE HALLE PLOT KOKA KJO DYNJA
HALLKU KOKAN MSU GJYNAHE TUJ BA
LLAFE LLAFE PLOT E RRENA SA T'DUSH
T'MIRAT SHPIRTI JEM NUK NAJ DO ASKUSH.


Ardiana Martinaj - Halle Halle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Halle Halle".
3. Video është e këngës "Halle Halle", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0