Ardiana Rama
Ardiana Rama

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ardiana Rama është një këngëtare e njohur. Këngëtarja Ardiana Rama, përmes një rrugëtimi të gjatë ia ka dalë mbanë për të bërë realitet një ëndërr: të përcjell emocion për publikun. Ajo me ‘ekstravagancën’ e saj të hollë e të bukur, sikur po dëshmon katërçipërisht talentin e saj të lindur dhe pasionin e saj të madh për artin, përgjithësisht. Ardiana Rama, së fundi, ka luajtur edhe në serialet televizive “Qyteti pa lumë” (RTK), dhe ‘Shtëpia ime’ ku ka shfaqur talent edhe në këtë lëmë. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0