Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Rama - Nuk Jam Rob Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse me flet fjal dashurie kur aspak nuk i kupton, une nuk jam loder femije pse kaq keq ti me trajton
ste kam lidhur une me qdo kush nese do sot mun te shkosh
po mi solle pune ngusht pergjithmon
do te me kujtosh
plot genjeshtra nxjerr nga goja
por ne sy une te lexoj
shpejt do te perfundoj loja
sepse me nuk te besoj
Une nuk jam rob i yti nese duhet ndjenjat i mbyti
ste le te luash
me me mua
edhe pse je i vetmi qe e dua


Ky tekst u dërgua nga Arbana Osmani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ardiana Rama
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Adriana Rama - Nuk Jam Rob
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Rob".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Rob", por nuk këndohet nga Adriana Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Rama:


Komente 0