Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adriana Rama - Tik Tak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

21/09/2013

2013-09-21T12:28:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tik Tak" kënduar nga Adriana Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Jetmir - Tik Tak

-PO PER JUVE KUJT KARI PI HA


JETMIR Verse 1

-Hello pershendetje bi**his ka o ka kamera
-hala n”rrug po shoh kullera
-Jo rich sjena rrit me ksi vlera
-N”mahall kom njerz shooter me skutera

-Hala m”thirrin tpolicis
-Hala mir na pa ja nis
-Kome dek legjend prit mose ta la repin
-Ti sje tum bo diss ej ti pe shan vetin

-Isha tu menu a qysh mi hi reptures
-Pom doket shum e let si mi hi naj kurves
-Me and my team tu gatu muzik nkuzhin
-Jena t”nxet g tu e pjek ni reptur n”kabin

-4 qanta i maj me lejla
-Hala skem ble panamera
-O ka fryn ka pak era
-Se po shoh shum dillera

FLOW REF X2

-Jav shuki andrrat tik tak tik tak bum
-Na nuk bojna llaf na kryna pun
-Jo ti as niher me neve smun
-Rolin e budalles ti hala pe lun

NiiL B Verse 2

-Ma king se bigi ma fuqi se qekiqi
-ti thej mendimet e kqia per mu qe i ki ti
-qeren e ki ti qe n n’luft kishe punu me shki ti
-qite karieren n’hije se dilli ta shkriti

-Homie ti je broke homie ti je katastrof
-homie me 4 strof muj karieren me ta cof
-fjalt si tritol bohesh cop cop
-merre serioz homie is not joke

-As ni shok se kena bo si ti pi tutes
-se na e flasim kejt gjuhen e rruges
-as kurr pa e kry nuk e lojna
-ju nuk keni vepra ju keni veq shkronja

-Kur repi pat nevoj mu rrit na ja perkundem djepin
-para muzikes nuk e qes lekin
-fjalt i keni t’dopta qato spo na prekin
-ju jeni peshqi na jav shterrim detin

FLOW REF X2

-Jav shuki andrrat tik tak tik tak bum
-Na nuk bojna llaf na kryna pun
-Jo ti as niher me neve smun
-Rolin e budalles ti hala pe lun

-Kta po folin gjithqka
-la familia thojn jena na
-qeni qe le jo nuk ha
-PO PER JUVE KUJT KARI PI HA

-Kta po folin gjithqka
-la familia thojn jena na
-qeni qe le jo nuk ha
-PO PER JUVE KUJT KARI PI HA

FLOW REF X2

-Jav shuki andrrat tik tak tik tak bum
-Na nuk bojna llaf na kryna pun
-Jo ti as niher me neve smun
-Rolin e budalles ti hala pe lun

-PO PER JUVE KUJT KARI PI HA

Gjyste Vulaj - Tik Tak

Tik tak , tik tak, tik tak ,tak
Zemra rreh shpejt, ka marak
Tik tak bum eksplodon
Ma pa ty jo nuk ban

Jo veç puthje, puthje, përqafim
Bër çdo gjë veç për hatrin tim
Me mu zemër deri n'agim këmbim
Për qejfin tim

Un edhe ti
Sonte me pasion
Veç mos më thuaj jo nuk ban
Se gjithçka kam ,du me ta dhan

Si shikimi yt jo nuk më kall askush
Ai shikimi yt gjithnjë mu më bën prush
Sikur un sonte jo s'të don askush
Më puth, më puth , le t'vdes tu t'puth

BlackLion - Tik Tak

BlackLion Spelli

1 dit dola nsheher me shetit
me shetit e pash ni qik
me sy t kalter nbuz e kish pas ni pik
Nkry mu dhez ni drit qysh me ja bo nuk jom tu dit
Dy komt mi ka lig tensionin ma ka ngrit
Edhe sa duhna me prit momentin asaj me ja ngjit
spo muj me duru se dashnia shum u rrit
Mka kaplu ni deshir ni dashuri shum e paster
Un e du me qef e ajo mdon me hater

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Ardiana Rama:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet