Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardioli - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E ndjeki permas e ka trupin e bukur
Ftyren si engjell po duket si kukull
Nese jam me te i tham hapu dhe burgut
Syte i ka t'zi sikur femrat e turkut
Nale ti nale ti nale hapin
Me fotot e tuja e kam mush aparatin
Pranoje pranoje pranoje fatin
Nese jam me ty 12 ka me nejt sahati

Tu menu per ty e kam nis cigaren
Tu menu per ty e kam nis alkoolin
Sa her nuk t'shoh ja nis me qa hallet
Sa her t'kam perball du me ta bo golin (2x)

Refreni 2x

Ty po du me tperqafu
Me ty me u martu
E ndasem bashk tu knu
Na na na na

Nuk i du 5 shtatat para teje
Se mrena ke zemra kam ca ndjenja
Du me tpas gjith jeten afer meje
Qafsha plaken nuk shoh tjera femra
Kam me tble Rolex pa pa fare
Vet kam me nejt pa cigare
E kur tbohem VIP ashiqare
Kam me ta mush canten plot me pare

Tu menu per ty e kam nis cigaren
Tu menu per ty e kam nis alkolin
Sa her nuk t'shoh ja nis me qa hallet
Sa her t'kam perball du me ta bo golin (2x)

Refreni 2x

Ty po du me tperqafu
Me ty me u martu
E ndasem bashk tu knu
Na na na na

Ky tekst u dërgua nga  besijahja04Publikimi: 18/08/2018


Komente 0


Ardioli - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Ardioli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.