A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardit Brami

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Berat 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ardit Brami is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 9 Tetor 2018, Ardit Brami publikon videoklipin "Zemren Ta Kam Dhene". Më datë 25 Mars 2019, Ardit Brami publikon videoklipin "Parajsën Në Toke E Kam". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti. Videoklipi u prodhua nga kompania Four Infinit Production....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Saimir Menkaj

Klajdjan Torra

Feti Janca

Ardit Vranozi

Fredi Gjishti

Lutfi Goga

Klodjan Meçka

Rei Likaj

Kujtim Beqaj

Rudi Hasanllari


Tags: Ardit Brami

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019