Ardit Çuni & Daniela Toci

Qaj ➡ Cry

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Maddona Marley


Qaj

[Arditi]
Ai, une jam ai
Si engjell mbrojtes jam per ty
Thjesht doren ma shtrengo
Me mbaj, s'te leshoj
Ate kalova une dikur
Ty s'ta uroj
Do e gjejm, ma beso
Nje motiv, askush nuk do t'lendoj
S'ja lejoj

[Daniela]
Dua te qaj
Lotin brenda dot se mbaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi
Me mjafton vetem ti

[Arditi&Daniela]
Qaj, kenga ime ti sot qaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi
Me mjafton vetem ti

[Daniela]
Faj, nuk kam faj
Te gjitha mund t'i zgjedh ne jete
Veç fatit qe une kam
Me mbaj, mos m'lesho
Ne erresir nuk dua me t'kaloj
Me shtrengo

[Arditi]
Do e gjejm, ma beso
Nje motiv, askush nuk do t'lendoj
S'ja lejoj

[Arditi&Daniela]
Dua te qaj
Lotin brenda dot se mbaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi
Me mjafton vetem ti
Qaj, kenga ime ti sot qaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi
Me mjafton vetem ti

[Arditi&Daniela]
Dua te qaj
Lotin brenda dot se mbaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi...
Qaj, kenga ime ti sot qaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi
Me mjafton vetem ti


Cry

[Arditi]
He, I am he
As a defense angel I am for you
I just wear my hand
Keep it, do not let go
I passed it once
I do not wish you
We'll find it, trust me
A motive, no one will lend
I can not afford it

[Arditi & Daniela]
I want to cry
Lot inside dot that I keep
The pain with you will divide
Will pass this solitude
All you need is enough
I cry, my song cry to you today
The pain with you will divide
Will pass this solitude
All you need is enough

[Daniela]
Guilty, I'm not guilty
All can choose them in life
I'm lucky I have it
Keep it, do not worry
I do not want to go in the dark
Explain

[Arditi]
We'll find it, trust me
A motive, no one will lend
I can not afford it

[Arditi & Daniela]
I want to cry
Lot inside dot that I keep
The pain with you will divide
Will pass this solitude
All you need is enough
I cry, my song cry to you today
The pain with you will divide
Will pass this solitude
All you need is enough

[Arditi & Daniela]
I want to cry
Lot inside dot that I keep
The pain with you will divide
Will this solitude pass...
I cry, my song cry to you today
The pain with you will divide
Will pass this solitude
All you need is enough

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019