Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Çuni - Je Mama Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Je mama je, je mama je
je mama je, je mama je

Pik pik nzemer
ma ke len pik, pik nzemren
mama je, mama je

Te menova dhe pse jem zon na tdy
te mendova nga 2 fjal me ti than kam mbet pishmond
xhelozi skam ni vec teje per nje femer
se asnjeher si ty, jo nuk kam dasht une
me zemer, me zemer
me zemer

Je mama je, je mama ja
je mama je, je mama je

Pik pik nzemer
ma ke len pik, pik nzemren
mama je, mama je

Zonon ty zonin, sta kam ni me koh
vetem, mle vetem, kam menu se ti po mdon
xhelozi skam ni vec teje per nje femer
se asnjeher si ty, jo nuk kam dasht une
me zemer, me zemer
me zemer

Je mama je, je mama ja
je mama je, je mama je

Pik pik nzemer
ma ke len pik, pik nzemren
mama je, mama je


Ky tekst u dërgua nga sidorela celaArdit Çuni
Publikimi: 06/07/2017
Muzika: Marsel Gunga
Teksti: 2 Step
Orkestrimi: Marsel Gunga
Video Produksioni: Sebastian Production


Ardit Çuni - Je Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Mama".
3. Video është e këngës "Je Mama", por nuk këndohet nga Ardit Çuni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Çuni:


Komente 0