A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Ardit Çuni & Daniela Toci - Qaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  157

Komente nga Fansat

7 🔥🔥

21/10/2018

2018-10-21T17:53:51

Më Shumë Nga

Daniela Toçi

Muzika:

Marsel Gunga

Muzika:

Samanta Karavella

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2018
[Arditi]
Ai, une jam ai
Si engjell mbrojtes jam per ty
Thjesht doren ma shtrengo
Me mbaj, s'te leshoj
Ate kalova une dikur
Ty s'ta uroj
Do e gjejm, ma beso
Nje motiv, askush nuk do t'lendoj
S'ja lejoj

[Daniela]
Dua te qaj
Lotin brenda dot se mbaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi
Me mjafton vetem ti

[Arditi&Daniela]
Qaj, kenga ime ti sot qaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi
Me mjafton vetem ti

[Daniela]
Faj, nuk kam faj
Te gjitha mund t'i zgjedh ne jete
Veç fatit qe une kam
Me mbaj, mos m'lesho
Ne erresir nuk dua me t'kaloj
Me shtrengo

[Arditi]
Do e gjejm, ma beso
Nje motiv, askush nuk do t'lendoj
S'ja lejoj

[Arditi&Daniela]
Dua te qaj
Lotin brenda dot se mbaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi
Me mjafton vetem ti
Qaj, kenga ime ti sot qaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi
Me mjafton vetem ti

[Arditi&Daniela]
Dua te qaj
Lotin brenda dot se mbaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi...
Qaj, kenga ime ti sot qaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kaloje kjo vetmi
Me mjafton vetem ti


Ky tekst u dërgua nga Kk.senoritaKartolina (3)

U krijua nga ♥️ 2018-10-25 08:48:29
Do e gjejmë, ma beso
Një motiv
Askush nuk do t'lendojë
S'ja lejoj!
U krijua nga Kenzie 2018-10-23 19:30:21
Të gjitha mund t'i zgjedh në jetë
Veç fatit që unë kam
Më mbaj, mos m'lësho
Në errësirë nuk dua më t'kaloj
Më shtrëngo
2018-10-22 21:10:16
Dua të qaj
Lotin brenda dot s'e mbaj
Dhimbjen me ty do e ndaj
Do kalojë kjo vetmi
Më mjafton vetëm ti

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019