Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Çuni - Frymë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Mos u largo te lutem
I them jetes jo pa ty nuk mundem
As fryme te mar nuk lutem
A e mendove ti
A e mendove humbjen
Nuk ma the sa shume e vujte
A mendove per kete shpirt qe lutet
Pse po iken ti

Ref:
Doje te jesh me mua a doje
Te jem me ty a doje
Pse me tradhtove shpirtin
Aaaa doje do jem per jet me ty thoje
Zemren nuk ma premtove

A thu nuk e kuptoja
Kur me lije pa frym se kuptoja
Por prap njesoj jetoja
Vetem per ty
Se di pse vazhdoja
Zemren e lig me shum ta doja
Kur syte e mi therrasin
Vetem trishtim

Ref: 2
Doje te jesh me mua a doje
Te jem me ty a doje
Pse me tradhtove shpirtin
Aaaa doje do jem per jet me ty thoje
Zemren nuk ma premtove


Ky tekst u dërgua nga Klea murataj

Ardit Çuni - Frymë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Frymë".
3. Video është e këngës "Frymë", por nuk këndohet nga Ardit Çuni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

6
7
5
7
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ardit Çuni:


Komente 0