A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Si Ardit Gjebrea I Uron Ditëlindjen Bashkëshortes


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
[02-02-2015]
Këngëtari Ardit Gjebrea ka zgjedhur ti bëjë një surprizë në ditën e veçantë të gruas së tij Anila Gjebrea. Ajo ka festuar dje ditëlindjen së bashku me familjen e saj.

Ndërkohë Arditi ka postuar në rrjetet e tij sociale një foto ku ka treguar suprizën që kishte pregaditur për të dhe që ishin disa pjata me ëmbëlsira dhe shampanjë.

“Happy birthday @anilabeko forever love “, ka shkruar Gjebrea në mbishkrimin e fotos.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019