Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ardit Gjebrea - Hijet

Song Lyrics:

jo, jo nuk e pranoj
kush kaloj e kush mohoj
veten time s'do ta lendoj
nuk e pranoj jo, nuk e lejoj

zhdukem nga kjo erresire
i zhveshur nga mendimet qe me jane mpire
shfaqem ne bardhesi
e bardha me te zezen - bardh e zi
se eshte lufta qe brenda meje po vazhdon
me demonet e mi
qe luftojne tani
engjejt e mi
qe sfidojne tani

ou ou ou ou ou o
jane hije qe me ndjekin nga pas
ou ou ou ou ou o
me krijesat e mija po flas

une jam makthi i jot frika jote
une si hije do te ndjek dhe
mbrapa kesaj bote
do jetoj me ty
do marr gjak nga ty
e gjithe lavdite, sukseset
do jetojme te dy

do t'i zeteroj mendimet
ne cdo hap qe ben do jem
kudo qe do shkelesh do jem ne cdo vend
une jam pjesa jote e erret qe
errsire do te err
un jam demonet e tu, te erret,
tmerr...

We added a new section Albanian Chords. Please help us with this song's chords. Thanks for your time!


(Optional)


(Optional)
teksteshqip.com © 2007 - 2019