Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ardit Gjebrea - E Djela Shqiptare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26E diela jone mbaroi duhet te themi naten e mire
Gjithcka e bukur ka nje rikthim
Java e re fillon serish
Ditet kalojne pa ore pa kthim
Por ti me te dielen prap do te vish
dhe kur mbetesh vetem jemi ne
e diela shqiptare
e diela shqiptare
e diela shqiptare
ne cdo shtepi trokasim
aty je ti
e diela shqiptare
e diela shqiptare
me miq te vjeter dhe te rinj
ku do shkojme nuk ka kufi
Se e diela je ti
Se e diela je ti
Se e diela je ti


Ky tekst u dërgua nga Xhavit GjiniDisqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017