Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Gjebrea - Preng Gjeloshi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Prengë Gjeloshi ngjesh alltinë
po na i lëshon delet n'atë rudinë
s'ma dron Kuçin kurrë ndoj grimë

Kurrë ndoj grimë shkjanë nuk e drue
rranzë njaj rrethit jam ngujue
tu i ra fyellit, tuj këndue
me martinën tuj luftue

Vijnë lacanat¹ tuj lotue
mbet çobani në bjeshkë për mue
për këto troje tuj luftue


Ardit Gjebrea - Preng Gjeloshi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Preng Gjeloshi".
3. Video është e këngës "Preng Gjeloshi", por nuk këndohet nga Ardit Gjebrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Gjebrea:


Komente 0