Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Gjebrea - Dio Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Përtej dritares
Humbet shpirti im
Dhe endet kuturu
Kërkon një vend
Ku të gjej qetësi
Të vshehur se di se ku

Ti që jetën ma dhurove
Jetën pse ma merr
Dhe parajsën që krijove
Kryqëzuar me re

Refren
Dio botën që le pas
Shih me syte e tu
Dio vetëm për një cast
Vë buzët këtu

Përtej dritares
Humbet shpirti im
Dhe endet kuturu
Njeriu pezull blugon gjithësin
Me ëndrrën tënde blu

Ti që jetën ma dhurove
Jetën pse ma merr
Dhe parajsën që krijove
Kryqëzuar me re

refren (4 here)

Përtej dritares
Humbet shpriti im
Dhe endet kuturo
Njeriu pezull
Blugon gjithësin
Me ëndrrën tënde blu

Dio vetëm për një cast


Ardit Gjebrea - Dio
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dio".
3. Video është e këngës "Dio", por nuk këndohet nga Ardit Gjebrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Gjebrea:


Komente 0