A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardit Koduni

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tomorr 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ardit Koduni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arditi ka lindur ne fshatin Tomorr te Qytetit te Beratit. Shkollen 9-vjecare e ka kryer ne SHyqyri Lakra, Berat e me pas ka vazhduar shkollen e mesme ne Liceun Artistik Ajet XHindole ne Berat. Më datë 30 Nëntor 2018, Ardit Koduni publikon videoklipin "S'te Shoh, Te Ndjej". Më datë 26 Janar 2019, Ardit Koduni publikon videoklipin "Debora E Dashurise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gust Gjeci

Toli

Aldo Prendushi

Alesio Zaloshnja

Rod

Lory B

Phatooni

Agon Latifi

Qazim Morina

Lis Asllanaj


Tags: Ardit Koduni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019