A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ardit Koleci - Ne Terapi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/09/2009

2009-09-15T12:03:35

Participating in

Top Fest 6


(Strof)
Ne trenin e atehershem
nuk kuptuam asgje
veç njerez qe shkojne e njerez qe vijne
andej kendej
NE TERAPI…
Nje koridor I mbushur me koka qe nuk levizin
Nga lart shohin diellin ne anen tjeter duket qielli
NE TERAPI…
Nje lule e vetme
Pa petalet e saj
Nuk mund te shikoje nuk mund te mendoje
Nuk mund te jetoje

(Ref)
Pa ngjyrat e saj

(Strof)
Nje koridor I mbushur me koka qe nuk levizin
Nga lart shohin diellin ne anen tjeter duket qielli
NE TERAPI…
Nje lule e vjeter
Pa petalet e saj
Nuk mund te shikoje nuk mund te mendoje
Nuk mund te jetoje

(Ref)
Pa ngjyrat e saj

(Strof)
Nje lule e vjeter
Pa petalet e saj
Nuk mund te shikoje nuk mund te mendoje
Nuk mund te jetoje

(Ref)
Pa ngjyrat e saj
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019