Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Stafa & Arta Memedi - Mpuq Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Amore mio te quiero mucho
amore mio 2X

Po shetitesh neper terr
je si loqk e mbushur sherr
je e amel si sheqer
Sa her del si karamel
po mshkojn syt mu vet ne bel
mire po trinka ai kurdel

Oj dadushe je si rrushe
ama nji Mpuq me qat buzekuq 4X

Amore mio te quiero mucho
amore mio 2X

Ti je pjese e jetes time
te mbaj thelle ne zemren time
pa ty asgje ne kete bote ska vler
mmm mmmh

Oj dadushe je si rushe ama nji mpuq me qat buzekuq
Besen ti a ma jep me mu me kon perjete Na na na na na naaaah

Amore mio te quiero mucho
amore mio


Ky tekst u dërgua nga albi

Ardit Stafa & Arta Memedi - Mpuq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mpuq".
3. Video është e këngës "Mpuq", por nuk këndohet nga Ardit Stafa & Arta Memedi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Stafa:


Komente 0