Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Stafa - O Hajde Dalim Moj Goce Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O sa e bukur moj goce
eshte kjo nat e vitit

Hajde eja me mu
o sa fort te du
hajde eja me mu
o sa fort te du

O hajde dalim moj goce
nen gjelbrim te pyllit

Hajde eja me mu
o sa fort te du
hajde eja me mu
o sa fort te du

O sa e bukur moj goce
eshte kjo nat e vitit

Hajde eja me mu
o sa fort te du
hajde eja me mu
o sa fort te du

O dashunija moj goce
eshte si drit e diellit

Falma synin e shkrum
o sa fort te du
falma synin e shkrum
o sa fort te du


Ky tekst u dërgua nga EnesiArdit Stafa
Publikimi: 04/12/2014


Ardit Stafa - O Hajde Dalim Moj Goce
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Hajde Dalim Moj Goce".
3. Video është e këngës "O Hajde Dalim Moj Goce", por nuk këndohet nga Ardit Stafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Stafa:


Komente 0