Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ardit Tafarshiku

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ardit Tafarshiku është një këngëtar. Në Qershor 2015, Ardit Tafarshiku merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2015 me këngën "Syzeza". Më datë 3 Prill 2015, Ardit Tafarshiku publikon videoklipin "Ristana". Me këtë këngë, Ardit Tafarshiku merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 14 në vitin 2015....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Sahiti

Virus

Genti.TNQ

Katilirrebel

Captious Kidi

Ardy

Mufail Tolaj

E-Mc Intro

Arflet Selmani

Niti

Tags: Ardit Tafarshiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet