Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ardit Vranozi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prrenjas 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ardit Vranozi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 28 Shkurt 2018, Ardit Vranozi publikon videoklipin "K'to Oda Te Medha"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kujtim Beqaj

Lutfi Goga

Klodjan Meçka

Rudi Hasanllari

Dionis Serdari

Klajdjan Torra

Ardit Brami

Saimir Menkaj

Perlat Merko

Fredi Gjishti

Tags: Ardit Vranozi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet