Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardita Ala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Ardita Ala është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 9 Dhjetor 2014, Ardita Ala publikon videoklipin "S'jam Per Ty". Më datë 7 Maj 2015, Ardita Ala publikon videoklipin "Ju Jeni Shkaktar". Më datë 22 Qershor 2015, Ardita Ala publikon videoklipin "Ora Ime". Më datë 15 Korrik 2015, Ardita Ala publikon videoklipin "Dy Pika Loti". Muzika e këngës u punua nga vetë Ardita Ala, teksti u shkrua nga vetë Ardita Ala, ndërsa për orkestrimin u kujdes Daniel Bartik....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentMe Premtove

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ilirjana Pirku

Merita Sahiti

Lumturie Tahiri (Lumja)

Vjollca Hamiti

Alma Gashi

Syne Loshi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Xhesika Lela

Lumnije Menxhiqi

Irma Gurakuqi

Tags: Ardita Ala


Komente mbi këtë artist