Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardita Ala
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: popullore moderne tallava

Ardita Ala është këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Më datë 9 Dhjetor 2014, Ardita Ala publikon videoklipin "S'jam Per Ty".

Më datë 7 Maj 2015, Ardita Ala publikon videoklipin "Ju Jeni Shkaktar".

Më datë 22 Qershor 2015, Ardita Ala publikon videoklipin "Ora Ime".

Më datë 15 Korrik 2015, Ardita Ala publikon videoklipin "Dy Pika Loti". Muzika e këngës u punua nga vetë Ardita Ala, teksti u shkrua nga vetë Ardita Ala, ndërsa për orkestrimin u kujdes Daniel Bartik.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0