Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardita - Pa Asnje Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nje lot ra,
Nga syri im ne syrin tend lotoj...
Nje fjale u tha,
Dhe aty gjithcka per ne mbaroj...

Sa me mungon,
Mendoja se per mua je gjithcka...
E lumtur dje,e hidheruar sot
Nje enderr ,qe s`jetuam dot...
REF:
Ku kam shkelur me ty,Sa kujtime me ty...
Por ike ti, le zemren ne vetmi
Sa kam qeshur me ty,sa po qajme sot te dy
Jo ti mos qaj,nje ndarje pa asnje faj...
PA ASNJE FAJ .....

Kur enderroj,
Fryma jote di si te me ngroh...
Jo,s`eshte e vertete,
Krejt e kunderta ne fakt po ndodh...

Sa me mungon,
Mendoja se per ty isha gjithcka...
E lumtur dje,e hidheruar sot
Nje enderr ,qe s`jetuam dot...
REF:
Ku kam shkelur me ty,Sa kujtime me ty...
Por ike ti, le zemren ne vetmi
Sa kam qeshur me ty,sa po qajme sot te d y
Jo ti mos qaj,nje ndarje pa asnje faj...
PA ASNJE FAJ .....
Ardita Tusha
Publikimi: 31/03/2012
Festivali: Top Fest 9


Ardita - Pa Asnje Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Asnje Faj".
3. Video është e këngës "Pa Asnje Faj", por nuk këndohet nga Ardita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardita Tusha:


Komente 0