Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardita Tusha & Armela Tusha - Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Ardita Tusha & Armela Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardita Tusha & Armela Tusha - Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Armela Tusha

23/11/2015

2015-11-23T07:24:12+00:00Ajo ishte e lumtur si asnjehere me pare
Mos eshte e dashuruar valle…?!
Dicka sec me ngacmonte,rrefenin syte e saj
Mos eshte e dashuruar valle…?!

Sa shume doja t`ja thoja se cfare kishte ngjare
Historine si ne perralle..
Jo me fund te lumtur por ne fund dy zemra kishte vrare
U verbova si e marre..

REF.
Dua t`ja them asaj
Se cfare ndjej dua t`ja them asaj
Je e vetmja ne kte bote,me jep drite e me jep force
Dua t`ja them,t`ja them asaj…

Lot… nje lot qe s`del ne shpirt renkon
Vec dhimbja ime ta tregon
Sot.. besoje eshte e kote,ska me lot
Me shtrengo fort

Si nuk e kuptuam se ish` nje pabesi
U bem pjese e kurthit tij
Tani je me mua,sa shume kisha mall,
U verbova si e marre…
REF.
Dua t`ja them asaj
Se cfare ndjej dua t`ja them asaj
Je e vetmja ne kte bote,me jep drite e me jep force
Dua t`ja them,t`ja them asaj… (3x)


Ky tekst u dërgua nga JamesN
Më Shumë Këngë Nga Ardita Tusha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet