Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arditi - Gjithçka Nga Ne (Feat. Er Go)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Refreni:
Don't make it hard, or pretend...Please amend it, all that's left of you and I.

Er Go:
Nji frymarrje teper,Nji anderr pafund
Nji dashni e zjarrt, qe tash sduket kerrkund
Se di a ndryshun ndjenjat, a ndryshum na
Apo ndRyshoj koha se ndjenjat njejt hala|

Kallzom a m'kujton, Zoni jem a t'mungon
E di se po m'harron Se kot nk kan thon
Me koh krejt kalon, Dhe dashnia qe ke pas
Zhduket sikur nata erret, pa lan gjurm permas

Prej teje du me dit nga ne ca ka mbet
A vec kujtime t'zbehta si 1 pik uj n'det
Jet, besom jam pa jet,
Kam plot mendime n'kry qe s'po din me u tret

Jam me 1 tjeter po gjitcka me ty m'lidh
Nata, dita, Shi apo diell
Gjithcka m'rrethon m'lidh me ty jet
Gjithcka m'lidh me ty jet

Arditi:
Ndoshta tash m'urren me krejt ndjenjen tane
N'rrethin e dashnis teme kurr s'ka pas kadne (kende)
Cdo frymarrje teper, tash eshte frym e nalme
Hala ai arroganti qe kurre s'kerkon falje

E di që po qan e s'm'beson që mu m'merr malli
Po mrapa s'kthehem mo, sikur det t'bohet mali
Edhe pse dashnia për ty, ma e thellë se oqeani
Krenarin teme asnji femre s'mund t'ja fali...

Tash po i shkruj kujtimet n'akull, a thu ndoshta shkrihen
Po ftoftsia nuk po zhduket,ato vec ma shum po ngrihen
E tash po i shkruj me 1 leter e po i gjuj mrena n'zjarr
Teksa zjarri kadal po shuhet, Boshlliku n'zemer mbetet gjall

Mall, per ty une kam mall
Po ti per mu a thu kujtohesh vall?
Sikur avulli n'xham qe nuk tlen me pa qart
Edhe trupi te kerkon sikur gjaku lyp damart
Arditi
Publikimi: 05/01/2017


Arditi - Gjithçka Nga Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithçka Nga Ne".
3. Video është e këngës "Gjithçka Nga Ne", por nuk këndohet nga Arditi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arditi:


Komente 0