Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardjan Jaku - Këngë Për Zaden  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/05/2019

2019-05-23T17:20:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Zaden" kënduar nga Ardjan Jaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ardjan Jaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ardjan Jaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet