Arflet Selmani
Arflet Selmani
Arflet Selmani
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 20 Gusht 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore folklorike
Arflet Selmani është këngëtar. Arflet Selmani nga Tetova,është muzikantë (tastierist-Sintisajzerist), dhe këngëtar.Krahasa kësaj i diplomuar për Shkenca Politike dhe Magjistër i Marrëdhënieve Ndërkombëtare.

Më datë 5 Gusht 2020, Arflet Selmani publikon videoklipin "Këngë Për Fadil Sulejmanin". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Arflet Selmani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: selmani01 selmani01  Komente 0