Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arflet Selmani - Hajde Ciko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

kohen qe kalova mas teje tuj ardh nuk i bij pishman zemer semje face bardh kohen qe kalova mas teje tuj ardh nuk i bij pishman zemer se mje face bardh hajde hajde ciko ti ma fal dashnin dy zemra bashkohen kush do le ta din hajde hajde ciko ti ma fal dashnin dy zemra bashkohen kushdo le ta din fjalt e tua tmira cdo her vend kan zan zemren time e dashur vec ty ta kam dhan fjalt e tua tmira sa her vend kan zan zemren time e dashur vec ti takam dhan hajde hajde ciko ti ma fal dashnin dy zemra bashkohen kush do le ta din hajde hajde ciko ti ma fal dashnin dy zemra bashkohen kush do le ta din


Ky tekst u dërgua nga Fahrije Zogaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arflet Selmani - Hajde Ciko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ciko".
3. Video është e këngës "Hajde Ciko", por nuk këndohet nga Arflet Selmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arflet Selmani:


Komente 0