Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arflet Selmani - Këngë Për Fadil Sulejmanin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Emri i tij kur nuk do të harrohet
Brez pas brezi do të kujtohet
Me laps në dorë edhe fletore
Mbeti i gjallë në Përmendore
Arflet Selmani
Publikimi: 05/08/2020
Muzika: Arflet Selmani
Teksti: Arflet Selmani
Orkestrimi: Arflet Selmani
Mjeshtër Zëri: Jetmir Sejdia
Video Realizimi: Jetmir SejdiaArflet Selmani - Këngë Për Fadil Sulejmanin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Fadil Sulejmanin".
3. Video është e këngës "Këngë Për Fadil Sulejmanin", por nuk këndohet nga Arflet Selmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arflet Selmani:


Komente 0