Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjend Lloga - Hajde Goce Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

dil nga shpia goce mos rri myllun, dil e luj me shoqet cunat presin vetem ty qe te shikojn, of aman zemer xhan syri im per ty qan,of aman zemer moj sa tkem pran per ty jetoj nona baba goce te mbajn nrydhun fjalet e ksaj bote hajde goce asnjeher nuk dot marojn of aman zemer xhan syri im per ty qan of aman zemer moj sa tkem pran per ty jetoj


Argjend Lloga - Hajde Goce
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Goce".
3. Video është e këngës "Hajde Goce", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:


Komente 0