Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjend Lloga & Flori Lloga - Vajza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza".
3. Video është e këngës "Vajza", por nuk këndohet nga Argjend Lloga & Flori Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga & Flori Lloga - Vajza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Teksti:

Arben Duka

Këngë e albumit:

"Super Hitet E Veres"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00hajde hajde vajza pa ju skalon nata sepse dhe ju doni shoqe na kaloni hajde hajde vajza pa ju skalon nata dhe nese nuk doni shoqen na kaloni
sot ju vajza po jetoni esht per ju cdo gje cfar doni dhe nuk jeni per te shar mendjen ne na keni mar
e ju vajza na degjoni disa gjera mos harroni se dhe ne na keni mbrapa perfitojm kur ju ze vapa
hedhim ne fjal me lezet ah kjo fjal nbuze na ka mbet njera a kthen tjera nuk flet aman pse sflet

refren
hajde hajde vajza..............
me inat mos na shikoni kur ju them shoqen kaloni se me turp nuk shtyhet leht ngel pa gje e mbetesh vet

Muzika: Genti Lako
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Genti Lako

Ky tekst u dërgua nga  shwaba
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë