Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjend Lloga - Bashk Do Kthehemi N'kosove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashk Do Kthehemi N'kosove".
3. Video është e këngës "Bashk Do Kthehemi N'kosove", por nuk këndohet nga Argjend Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Argjend Lloga - Bashk Do Kthehemi N'kosove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

25/12/1999

1999-12-25T14:31:54+00:00bashk do te kthehemi ne koasov
mir se vjen o vlla prej gjaku,o fisniku kosovar,cfar ma ke at plag mbi vetull,gjoksin shpuar an per an,dera ime gjithmon hapur te ka prit e tpret perhera, bashk ne gzime e ne vaje,bujarin kurr nuk e shterra hej hej hajde vlla ta fshi pak lotin,mbi qerpik ta shkund barotin,vrulli shqipes kshtu mer hov,bashk do t'kthehemi n'kosov
buken ton n'sofrat shqiptare do ta ndajm si vllau me vllaun,do ti rrisim djem e cika,per atdhe tbehen kala,coje koken m'shiko drejt me damarin tend i'dhnak,ne cdo voter shqipetare esht kosova prag me prag,hej hej hajde vlla........................................


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë